В Україні хочуть скасувати акцизи на пальне та значно зменшити ПДВ

Економіка, Новини, Політика, Суспільство

11 березня, на засіданні Уряду ухвалили два рішення, які дозволять уникнути дефіциту пального на заправках та максимально стримають зростання його ціни.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко, передає  щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

“Ми затвердили зміни до формули, за якою рахуємо максимальну дозволену ціну пального на заправках – збільшили ціну логістики та доплату до котирування у Північно-західній Європі (NWE).

Це дозволить мережам АЗС включати в розрахунок ті додаткові витрати, що виникли після переорієнтації постачання з білорусі та рф на західний кордон України (Польщу, Румунію, Угорщину)”, – йдеться у дописі.

Також, в Уряді подали для ухвалення Верховною Радою законопроєкт, що скасовує акциз на пальне та знижує ставку ПДВ з 20% до 7%. Це суттєво зменшує розмір податків, які раніше становили більш ніж половину ціни.

Відомо, що обидва рішення наберуть чинності одночасно.

Нову формулу будемо застосовувати, як тільки Верховна Рада проголосує за зниження податків. В результаті мережі завезуть більше пального, а ціна не зросте.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.