Пробне ЗНО 19 і 26 березня не відбудеться

Новини, Суспільство

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 19 і 26 березня не відбудеться.

Як передає щоденна онлайн-газета Голос ІФ, про це в Телеграмі повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

“Через ганебні загарбницькі дії Росії проти України наше звичне життя змінилося, ми вимушені захищати свою землю, своїх близьких і рідних, свої оселі. Очевидно, що більшість запланованих заздалегідь заходів у цій ситуації не можуть відбуватися, а будуть проводитися пізніше або й узагалі будуть скасовані. Наразі маємо вас повідомити, що проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 19 і 26 березня не є можливим”, – заявили в УЦОЯО.

Раніше повідомлялося, що міністр освіти Сергій Шкарлет заявив, що від початку російської агресії проти України у школах тривають двотижневі канікули, після яких освітній процес має бути відновлено.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.