У Коломиї обиратимуть кращий опорний заклад освіти

Новини, Суспільство

Днями відбулося перше засідання з проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Коломийської територіальної громади.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Управління освіти Коломийської міської ради.

Основною метою конкурсу є створення єдиного освітнього простору та безпечного освітнього середовища, забезпечення рівного доступу осіб, у тому числі з особливими освітніми потребами, до здобуття якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів громади.

На конкурс подано три пропозиції щодо створення опорних закладів та їх філій від керівників ліцею №1 імені Василя Стефаника, ліцею №4 імені Сергія Лисенка та ліцею №8.

Так, згідно пропозицій керівників ліцеїв маємо наступну картину:

1) ліцей №1 імені Василя Стефаника з 2 філіями: Воскресинцівський та Корницький ліцеї,

2) ліцей №4 імені Сергія Лисенка Володимир Ковальчук з 2 філіями: ліцей №3 та початкова школа №20,

3) ліцей №8 з 2 філіями: Іванівецька гімназія імені Михайла Вишиванюка та Товмачицький ліцей.

Конкурсною комісією розглянуто матеріали подані на конкурс, а також заслухано перспективні плани розвитку ліцеїв на 3 роки та опис інвестиційних потреб опорних закладів.

Оцінювання та визначення переможця конкурсу буде розглянуто на другому засіданні конкурсної комісії, про яке ми повідомимо згодом.

Висновок та рішення комісії з визначення опорного закладу освіти буде подано до Коломийської міської ради для прийняття остаточного рішення про створення опорного закладу, а також проведено громадські обговорення щодо реорганізації закладів освіти, які стануть філіями.

Докладніше з критеріями оцінювання матеріалів та положенням про конкурс ви можете познайомитися за покликанням http://nbkolrada.gov.ua/dt/302839/

Нагадаємо, що у 2021 році в Коломийській громаді створено 2 опорних заклади: ліцей №5 імені Тараса Шевченка та ліцей №9, що дало змогу додатково залучити з державного бюджету 2,5 млн грн на придбання шкільного автобуса та сучасного кабінету хімії, а також включення в державну програму капітальних ремонтів харчоблоків.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ. Дивіться відео-новини, розслідутання на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.