Причину відсутності пояснити не змогла. Прикарпатські поліцейські знайшли матір чотирьох дітей

Кримінал, Новини

Прикарпатські поліцейські знайшли матір чотирьох дітей, яка покинула їх самих удома. Серед них — і 4-місячне немовля. Причину своєї відсутності жінка пояснити не змогла.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Facebook-сторінку ювенальної превенції Прикарпаття.

Поліцейські їй повідомили, де зараз перебувають діти. На жінку склали протокол про адміністративне правопорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків.

“Одночасно поліцейські роз’яснили їй про необхідність створення належних умов для проживання дітей і недопустимість залишення їх без нагляду”, — йдеться у дописі.

Щоб повернути малюків, поліцейські рекомендували матері звернутися до служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Ювенальні поліцейські розшукували іванофранківку, яка на добу залишила чотирьох дітей самих вдома. Про малюків без нагляду поліцейським повідомила невідома людина з прихованого номера 16 січня. Речниця ювенальної превенції в області Алла Бойчук розповіла, що батько дітей перебуває у слідчому ізоляторі, а їхню матір вже не раз карали за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Дітей з помешкання поліцейські відвезли у лікарню на обстеження. Медичної допомоги потребувало 4-місячне немовля, а решта малюків поліцейські привезли у центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Якщо Ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися, разом ми збудуємо Європу в Україні!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.