Щеплення від COVID-19 будуть обов’язкові для школярів

Здоров'я, Новини, Суспільство

Наразі вакцинація школярів не є обов’язковою. Але якщо таке рішення буде ухвалено в МОЗ, Міносвіти слідуватиме протоколам.

Про це начальник Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко розповів в ефірі телеканалу OBOZREVATEL, пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Відповідаючи на ремарку про те, що школярі і деякі батьки є невакцинованими й, відповідно, можуть становити загрозу з точки зору поширення вірусу, Кононенко визнав, що це дійсно проблема.

«Я можу коментувати це не як представник Міністерства освіти, а як громадянин. Звичайно, така проблема є», — сказав начальник управління МОН.

Чиновник зауважив, що у разі, якщо в МОЗ ухвалять рішення про обов’язкову вакцинацію дітей шкільного віку, а не лише за медичними показаннями, в МОН будуть неухильно виконувати його й вимагати щеплення.

«Наразі розглядається питання щодо вакцинації дітей від 5 років. Але це суто медичні показання. Ми будемо слідувати тим протоколам, які буде затверджувати Міністерство охорони здоров’я», — сказав Кононенко.

Якщо Ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися, разом ми збудуємо Європу в Україні!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.