Івано-Франківськгаз отримав штраф за порушення законодавства та умов постачання газу

Економіка, Кримінал, Новини, Суспільство

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг двічі оштрафувала акціонерне товариство “Івано-Франківськгаз” за порушення вимог законодавства та ліцензійних умов з постачання.

Регулятор наклав на товариство два штрафи – 102 000 грн та 51 000 грн за результатами двох перевірок. Відповідні постанови НКРЕКП розглянула 29 грудня 2021, передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

“Івано-Франківськгаз” оштрафували через порушення вимог пункту 4 глави 4 розділу ІХ та пункту 2 глави 6 розділу Х кодексу газорозподільних систем.

“Слід зазначити, що підставами для здійснення цієї перевірки стали 8 звернень споживачів Івано-Франківської області щодо недотримання АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» вимог чинного законодавства у частині врахування своєчасно переданих побутовими споживачами показників лічильників газу, правильності визначення обсягу споживання природного газу по об’єкту побутового споживача на рівні планового місячного об’єму споживання, а також здійснення контрольного огляду вузла обліку Оператором ГРМ не рідше ніж один раз на шість місяців”, – зазначають у документі засідання.

Повний текст постанов: Про накладення штрафу на АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та Про накладення штрафу на АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.