Івано-Франківськ підписав грантову угоду на закупівлю тролейбусів

Новини, Суспільство

Заступник міського голови Михайло Смушак підписав з головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік Де Загон грантову угоду про надання місту Івано-Франківську 615 тис. євро гранту на закупівлю тролейбусів з можливістю автономного ходу для КП «Електроавторанс».

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Галичину.

«Гранти виділені трьом українським містам – Івано-Франківську, Луцьку та Запоріжжю в рамках проєкту Міністерства інфраструктури та Європейського інвестиційного банку «Міський громадський транспорт України». Дуже позитивна подія для нашого міста, адже – це ще один крок на шляху реалізації стратегії розвитку на території Івано-Франківської міської територіальної громади якісного, доступного та екологічного комунального громадського транспорту», – зазначив Смушак.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.