Увага репост! Зухвалий напад на редакцію газети Голос ІФ на Прикарпатті (відео)

Відео-новини, Кримінал, Новини, Суспільство

Про напад на офіс видання Голос ІФ повідомив заступник головного редактора Ростислав Гудзінський.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

“Увага репост! Сьогодні о 13:00 год. до редакції газети Голос ІФ увірвалися злочинці у кількості 6 чоловік і погрожуючи вбивством вилили на мене, як журналіста відро з лайном. Я та наші журналісти проводимо резонансні журналістські розслідування стосовно корупції у владі та зв’язків посадовців із організованою злочинністю. Прикладом є ДП УДКТІагротранс захоплене за підробленими документами Судовою адміністрацією України, розслідуванням корупції серед посадовців. Розцінюю цей зухвалий злочин, як тиск на незалежну пресу.

Незважаючи на це хочу повідомити злочинців та посадовців з органів влади, що ми не припинимо нашу діяльність. Зло буде покаране, а правда переможе! Дякую усім хто по ділиться цією інформацією, злочині найбільше бояться світла, – зазначив Гудзінський.

Подробиці у сюжеті від Голос ІФ:

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.