Прикарпатець намагався провезти у кросівках канабіс до Польщі (фото)

Кримінал, Новини, Суспільство

Службовий спанієль Тедді викрив на кордоні 40-річного пасажира, який намагався вивезти до Польщі канабіс.

Кінологічна команда Львівської митниці, спільно з прикордонниками, під час митного контролю пасажирів автобуса «Івано-Франківськ – Вроцлав» в пункті пропуску «Краківець-Корчова», викрила одного з подорожніх, який перевозив «на собі» наркотичну речовину.

Як розповідає наставник спанієля, коли пасажири перебували в оглядовому залі, Тедді зреагував на пасажира, який своїм зовнішнім виглядом чи поведінкою наче й не викликав жодних підозр. Однак, службового собаку не обдуриш. Тедді, як того вимагає інструкція, почувши підозрілий запах, навіть не гавкнув (аби не розлякати людей), а чемно завмер на місці. Відтак під час перевірки 40-річного мешканця Прикарпаття у його кросівках, під устілками, було виявлено два пакети з подрібненою речовиною, схожою на канабіс.

Повідомлення про цей факт скеровано у правоохоронні органи. Проводяться слідчі дії, вирішується питання правової кваліфікації злочину, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку “Львівської митниці”.

“Канабіс належить до особливо небезпечних речовин, обіг яких обмежено, а Тедді – серйозний песик і вже не вперше виявляє на кордоні заборонені речовини. При тому, він залишається дуже грайливим і надто любить бавитись м’ячиком та ласувати курячою грудкою”, – розповідають прикордонники.

грудкою”, – розповідають прикордонники.

Приєднуйтеся до “Галки” у 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.