Air Ocean Airlines має намір відкрити авіарейси до Івано-Франківська

Новини, Суспільство

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines має намір налагодити авіасполучення великих аеропортів країни з невеликими регіональними. Це дозволить швидко та недорого дістатися з будь-якого обласного центру до столиці та назад.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на “Вікна“.

“Ми вже запустили перший рейс Київ-Миколаїв і далі плануємо налагодити регулярні та чартерні перевезення Україною та за її межами. Почнемо зі стандартних напрямків – Запоріжжя, Чернівці, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Миколаїв. Влітку розширимо рейси на Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Харків. Хочемо поєднати найвіддаленіші західні регіони з півднем країни”, — заявив льотний директор Авіакомпанії Air Ocean Airlines Анатолій Кукса.

За його словами, коли компанія отримає дозволи на польоти до Європи, рейси відкриють до Італії, Німеччини, Польщі та Чехії.

На рішення авіакомпанії розвивати внутрішні авіаперевезення вплинула низка факторів, зокрема зростання пасажиропотоку всередині країни на 30-40% за останній рік. За даними аналітиків, такого зростання не було кілька років поспіль.

“Ми зробили перспективний прогноз того, як ця сфера розвиватиметься найближчі кілька років. І зрозуміли, що пасажир стане більш вимогливим до внутрішніх авіаперевезень, а їхній обсяг збільшиться”, — сказав Кукса.

Особливістю нової української авіакомпанії стане використання виключно українських літаків АН148/158. Це перший такий досвід у країні, раніше українські авіаперевізники використали імпортні літаки.

“Українські АН148/158 нічим не поступаються західним аналогам – Airbus, Embraer і можуть з ними конкурувати. Пасажир, який кілька разів злітав на нашому літаку, залишиться задоволений і якістю послуг, і комфортом. А їхні технічні можливості дозволяють літати не лише у великі аеропорти, а й у невеликі регіональні з менш розвиненою інфраструктурою”, — пояснює Кукса.

Цінова політика авіакомпанії будується на загальноприйнятих стандартах: вартість квитка залежить від дати покупки та дальності польоту. За прогнозами мінімальна ціна перельоту буде на рівні 1,3 тис. грн.

Водночас, Кукса зазначає, що на вартість квитка сильно впливає ціна палива, яке постійно дорожчає, а також вартість послуг аеропортів.

“Ми не позиціюємо себе як компанія-лоукост. Багатьох пасажирів це вже відлякує, адже деякі наші колеги називають авіакомпанії бюджетними, хоча вартість квитка у них далека від ціни лоукосту”, — свідчить льотний директор Air Ocean Airlines.

Наразі рейси компанії виконують два літаки АН148/158, але до літа наступного року їхню кількість мають намір довести до 10 бортів. На внутрішніх авіарейсах планують залучити 5-6 літаків.

30 жовтня Air Ocean Airlines виконала свій перший рейс Київ-Миколаїв.

Будьте здорові друзі та не забудьте підписатися на YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.