У Франківську нанесли нову розмітку при в’їзді на пасічнянський міст: на що слід звернути увагу (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

В Івано-Франківську днями нанесли нову дорожню розмітку на вулиці Галицькій, на ділянці від моста до Радіозаводу, по новій схемі організації дорожнього руху, а також встановили нові дорожні знаки.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Ратушу.

Заступник міського голови-директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак розповів на що слід звернути увагу учасникам дорожнього руху.

Перше – відгалуження перед мостом: тепер на міст з вул. Галицької можна їхати лише по лівій смузі. По правій – загальний трафік здійснює поворот праворуч в сторону вулиці Надрічної. Рухатися по правій смузі на міст дозволено тільки громадському транспорту.

“Більше того – розміткою і знаками передбачено, що машини і вантажівки, які виїжджають на міст з боку вул. Надрічної та наб. ім. В. Стефаника мають надати перевагу в русі громадському транспорті, який їде виділеною смугою”, – зазначи посадовець.

За його словами, це врівноважує в правах як потік з Галицької, так і потік транспорту, який їде від кільця на вул. Надрічній. Таким чином дещо зменшуються тягучки.

Друге – втричі збільшилася довжина додаткової лівої смуги для повороту перед перехрестям з вулицею Пасічна.

Смушак зауважив, що це особливо зручно для всіх, хто рухається на вулиці Пасічна, Федьковича, Горбачевського, адже довжини смуги, яка там була раніше, категорично не вистачало й утворювався великий затор, який зараз суттєво зменшився.

“Також ми дозволили лівий поворот з вулиці Галицької в сторону колишнього ресторану «Овен». Раніше тут була висока концентрація ДТП, тому ми також зробили додаткову смугу при виїзді з прилеглої території на вулицю Галицьку”, – повідомив директор департаменту.

Третє – це розширення на 2 м дороги при виїзді з міста та зі сторони Калуського шосе. Завдяки цьому змінили схему організації дорожнього руху на перехресті при повороті до АС-2 – з’явилася додаткова смуга для лівого повороту.

Тепер автобуси та тролейбуси, які мають кінцеву зупинку біля АС-2, а також великі туристичні автобуси, міжміський транспорт та мешканці мікрорайону отримали додатковий поворот та смугу для очікування і повороту ліворуч.

“Натомість дві смуги їдуть прямо – транспорту не створюється ніяких перешкод. Це важливо, адже пропускну здатність потрібно збільшувати на виїзді з міста”.

Також з боку м. Галича – додалася ще одна смуга руху: тепер ліворуч можна здійснювати поворот з двох смуг. Це практично вдвічі збільшує пропускну здатність.

При заїзді з Калуського шосе в сторону міста також додалася п‘ята смуга для повороту ліворуч.

“Таким чином, завдяки прийнятим новим рішенням, локальними втручаннями та малими коштами, ми суттєво збільшили пропускну здатність на окремих ділянках вулиці Галицької, підвищили безпеку руху, зробили рух більш плавним, передбачуваним і зрозумілим для водіїв”, – підсумував Михайло Смушак.

Також додав, що дуже важливо, на ділянці від центру міста до моста і навпаки надали пріоритет громадському транспорту, а також збалансували потоки транспорту з вул. Галицької та Набережної ім. В. Стефаника і вул. Надрічної на міст.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.