Прикарпаття до кінця тижня має отримати вакцину Moderna

Здоров'я, Новини, Суспільство

В Івано-Франківську область до кінця цього тижня має надійти партія вакцини Moderna, якою вже з наступного тижня почнуть вакцинувати.

Про це йшлося 2 листопада під час щотижневої наради в Івано-Франківській ОДА, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко повідомив, що в області пожвавилася вакцинальна кампанія. На Прикарпатті провакциновано першою дозою 26,2% населення, а другою дозою – 16,8%.

“Також ми очікуємо вакцину “Модерна”. Для першої дози ми маємо отримати 40 000 – 45 000доз, а загалом їх буде близько 90 000″, – каже Дмитренко.

Він вкотре закликав людей йти в центрі масової вакцинації в різні години, аби не створювати черги. Також людям нагадують, що можна вакцинувати у пунктах щеплень — поліклініках та лікарнях.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал
 Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.