«Зошит війни»: Франківцям покажуть фільм, створений з відеозаписів бійців АТО

Новини, рубрика призабуті імена, Суспільство

Документальну кінострічку «Зошит війни» покажуть в Івано-Франківську.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на інформацію Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Фільм є своєрідним щоденником війни на сході України, адже створений він із відеозаписів з мобільних телефонів та відеокамер українських військових та добровольців, зробленим ними під час участь в бойових діях на Донбасі.

«Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією – у химерне потойбіччя, де панують закони відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить», – розповіли у Департаменті молодіжної політики та спорту.

Фільм – результат праці кінематографістів з об’єднання “Babylon 13”: режисера Романа Любого та продюсера Марка Супруна.

Спеціальний показ стрічки «Зошит війни» в Івано-Франківську відбудеться 20 жовтня у Молодіжному центрі «Параграф», що на вулиці Шевченка, 57, в обласному центрі та буде присвячений Дню захисників і захисниць України», що його, нагадаємо, в Україні відзначали 14 жовтня.

Початок показу – о 15.30 годині. Зважаючи на специфіку стрічки, її не рекомендовано до показу дітям, молодшим, ніж 14 років.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.