Бійців підрозділів територіальної оборони навчатимуть спецпризначенці (фото)

Новини, Суспільство

Військовослужбовців та резервістів підрозділів територіальної оборони навчатимуть інструктори Сил спеціальних операцій.

Про це передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Фіртку.

Підполковник Юрій Мухін, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розповів про заходи з теробороною.

Він нагадав, що відповідно до ухваленого у липні цього року Закону України «Про основи національного спротиву», вже від початку нового, 2022 року відбудеться низка змін у системі територіальної оборони Прикарпатття.

Серед іншого зміни стосуватимуться штатної чисельності підрозділів ТрО, а також порядку їх підготовки.

«Ми зараз проводимо наші всі навчання у навчальному центрі Національної гвардії у Старому Лисці. Ми дуже дякуємо, що з нами займаються (інструктори Національної гвардії України – ред.), але ми розраховуємо вже на те, що буде трошки більше, що будуть специфічні створені умови, тому що є специфічні завдання і відповідно мають бути створені навчальні центри з тими специфічними моментами, на що ми в майбутньому і розраховуємо. В перспективі підготовкою цих військовослужбовців будуть займатися інструктори Сил спеціального призначення. Це вже – зрозумійте – зовсім інший рівень. Розраховуємо, що відповідним буде і оснащення навчальних центрів», – зазначив заступник військового комісара.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.