Днями змінив ім’я: ЦВК зареєструвала “двійника” кандидата від “слуг”

Новини, Політика, Суспільство

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата в нардепи в ОВО №197 на Черкащині, який нещодавно змінив своє ім’я на Віталій Войцехівський. Там вже зареєстрований кандидат з таким іменем від “Слуги народу”.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ  з посиланням на ЦВК, “Суспільне” з посиланням на засідання комісії.

ЦВК повідомила, що зареєструвала самовисуванця Войцехівського 24 вересня.

Там вже зареєстрований кандидатом від партії влади чинний міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

У відомостях новозареєстрованого, поданих до ЦВК, йдеться, що чоловік повністю змінив своє ім’я 14-го вересня, раніше був Віктором Олександровичем Шевченком.

Як місце його роботи в документах зазначено, що він голова громадської спілки “Золотинізька Громадська Міська Рада”.

У його декларації зазначено, що минулого року він ніде не працював. Водночас в автобіографії, поданій до Комісії, вказано, що у цей час він працював інженером будівельної компанії. Окрім того, Віктор Шевченко на даний час є підприємцем.

Під час доповіді член комісії Сергій Постівий зазначив, що представники ЦВК зверталися до кандидата з приводу низки невідповідностей і він зазначав, що їх виправлять. Громадської спілки, про яку йшла мова, у реєстрах не знайшли.

Член комісії планує звернутися до правоохоронців щодо цього.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.