Стало відомо, як працюватимуть університети Івано-Франківська у “жовтій” зоні

Здоров'я, Новини, Суспільство

Після запровадження “жовтої” карантинної зони з 23 вересня вищі навчальні заклади Прикарпаття змінюють режим навчання.

Кореспонденти Суспільного дізналися, як працюватимуть університети в Івано-Франківську під час посиленого карантину, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

З 23 вересня дистанційне навчання уводять в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Про це Суспільному розповіла речниця навчального закладу Галина Вархов. Дистанційно студенти навчатимуться до 8 жовтня.

“Ми недотягуємо до 80% вакцинованих працівників. Але до 8 жовтня адміністрація університету буде прикладати усіх зусиль, щоб провакцинувати максимум працівників. До 27 вересня будуть списки тих, хто має бажання вакцинуватися. Будемо викликати бригади сюди на місце, щоб вакцинувати людей”, — повідомила Галина Вархов.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника переходить на дистанційне навчання. Про це йдеться у повідомленні на сайті навчального закладу.

“З 23 вересня 2021 року освітній процес в університеті тимчасово здійснюватиметься в онлайн-режимі з використанням дистанційних технологій”, — йдеться у повідомленні.

В Івано-Франківському національному медичному університеті з 23 вересня впровадили змішану форму навчання, повідомила Суспільному керівниця пресслужби закладу Надія Шегда.

“Лекції відбуваються дистанційно, а на парах — просто обмежена посадкова кількість людей у аудиторії, тому що 83,5% науково-педагогічного колективу — провакциновані”, — сказала Надія Шегда.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.