Без втрати смаку та нюху. В Івано-Франківській області у хворих на COVID-19 часто спостерігаються розлади шлунка

Здоров'я, Новини

В Івано-Франківській області у людей, які були госпіталізовані з коронавірусом, поки переважають розлади шлунково-кишкового тракту, а втрату смаку та нюху у них спостерігають рідко.

Про це повідомив в.о. директора Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Микола Стовбан, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ  з посиланням на Укрінформ.

«Переважають розлади кишково-шлункового тракту і простудні симптоми, плюс – підвищена температура. Робимо ПЛР-тест і підтверджується коронавірус», – сказав він.

За його словами, втрату смаку та нюху спостерігається рідко.

Стовбан заявив, що сьогодні в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні щодня госпіталізують п’ять-шість осіб. Зараз у медустанові на 170 ліжко-місць лікують 110 хворих.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

 

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.