Область на 80 відсотків готова до проходження опалювального періоду

Новини, Суспільство

До роботи в зимових умовах у житловому господарстві області підготовлено 3216 житлових будинків, у сфері теплоенергетики – 695 котелень, 274,1км теплових мереж, замінено 8 котлів на котельнях місцевих рад.

Про це пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ, з посиланням на голову обласної державної адміністрації Світлану Онищук.

Наголошувалося, що відповідно до розробленого плану заходів із підготовки до опалювального сезону, підприємства житлово-комунального господарства виконують усі зобов’язання щодо сталого проходження опалювального періоду. Управлінець зазначила, що загальний рівень оплати населенням за житлово-комунальні послуги складає 99,3 відсотки.

Проблемним питанням на сьогодні залишається приєднання об’єктів споживання газу КП «Калуська енергетична компанія» до газорозподільчої системи за тимчасовою схемою до початку опалювального сезону у місті Калуш. Наразі там проводиться повірка газових лічильників. Опісля приєднання до газових мереж підприємство отримає можливість укладати договори на постачання блакитного палива.

Також йшлося про перегляд тарифів на комунальні послуги для органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, обов’язковою складовою яких має стати інвестиційна програма.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.