Пенсіонери МВС з Прикарпаття прийняли участь у акції протесту в місті Києві (відео+фото)

Відео-новини, Новини, Політика, Суспільство

Сьогодні 08.09.2021 року біля ВР, КМУ та Офісу Президента відбулася мирна акція пенсіонерів, ветеранів ОВС та інших силових структур. У акції протесту участь прийняло близько 1000 пенсіонерів у тому числі група пенсіонерів МВС з Прикарпаття.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Ніхто з депутатів окрім неадекватного аваківця, раніше судимого перевертня-підполковника міліції  у відставці Іллі Киви до людей під час акції протесту не вийшов. До людей не вийшли і урядовці.

«Незалежні» ЗМІ України акцію протесту силовиків – пенсіонерів у своїй більшості теж проігнорували.

Зважаючи на активність людей та «солідарність» ЗМІ урядовці, депутати та чиновники і далі будуть порушувати конституційні права та свободи громадян, вганяти нас у бідність, безгрошів’я фактичне кріпатство, середньовіччя у Європі 21 століття.

Подробиці у сюжеті від  Голос ІФ:

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.