На Прикарпатті священники закликатимуть людей вакцинуватися

Здоров'я, Новини, Політика, Суспільство

Днями генеральний директор Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України Руслан Савчук, т. в. о. генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Микола Стовбан зустрілися з Архієпископом і Митрополитом Володимиром Війтишиним та деканами Української греко-католицької церкви громад в Івано-Франківській області.

Під час деканальних зборів, які проходили в Івано-Франківській архієпархії, йшлося про погіршення епідемічної ситуації в області, зростання кількості хворих на COVID-19, пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Посадовці розповіли про небезпеки захворюваності новим штамом «Дельта» та звернулися до представників УГКЦ за допомогою у проведенні роз’яснювальної роботи – адже церква у всі часи мала величезний вплив на парафіян.

Шановні декани пообіцяли під час відправ нагадувати парафіянам про необхідність дотримання основних правил маскового режиму, соціальної дистанції, сприяти обізнаності населення щодо вакцинальної кампанії проти COVID-19.

Наступна зустріч із представниками духовенства запланована на першу декаду жовтня цього року.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.