Тварини не іграшки: у Франківську пройшов марш за тварин (фото)

Новини, Політика, Суспільство, Туризм

Мешканці Івано-Франківська вийшли на Всеукраїнський марш за тварин.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на “Галицький кореспондент”.

Зоозахисники вийшли на акцію 5 вересня, за ініціативи гуманістичного руху “UAnimals”.

Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

“Я вважаю, що потрібно виходити на такі марші, щоб показати що нам не байдуже. Не розумію, чому тварини заслуговують на жорстке поводження, чому хтось дозволяє собі проявляти насильство чи використовувати тварин заради розваги. Вони такі самі жителі планети, як і ми. І марш є для того, щоб показати, що є люди, яким на це не байдуже, це велика кількість людей, які люблять тварин і піклуються про них”, — говорить Дана Мурзова, волонтерка, співорганізаторка маршу.

Вона наголошує на тому, що цирки, дельфінарії та контактні зоопарки є виявом жорстокого поводження з тваринами, але більшість людей це не розуміє.

“Дельфінчик не хоче з тобою плавати, дельфінчик хоче в океанчик і хоче бути там!”, — наголошує волонтерка.

На марш вийшли не лише люди, але й домашні улюбленці.

“Пончика ми побачили у фейсбуку. Він нам сподобався і ми приїхали в “Дім Сірка”, а він зразу підійшов до нас. Такий був переляканий, але ми хотіли його забрати. Через тиждень нам його привезли щепленим і вже пів року, як він з нами. Досі боїться людей, ще не пройшов стрес, що його хтось може забрати, наприклад назад до “Дому Сірка”. Спочатку боявся кудись їздити з нами, але тепер все добре. Дуже його любимо, а скільки йому років ніхто не знає”, — ділиться Микола Петрушенко, власник Пончика.

На марш вийшли десятки містян із вимогою захищати тварин, а не знущатися над ними.

Від пам’ятника Івану Франку пройшлися вулицею Незалежності із гаслами щодо захисту тварин, щоб “почуло кожне віконечко”.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.