У музеї Бандери замайорів найвищий на Прикарпатті український прапор (фото)

Новини, Політика, Суспільство

Сьогодні, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, у селі Старий Угринів Калуського району на території Історико-меморіального музею імені Степана Бандери відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, голова обласної ради Олександр Сич, народні депутати України, представники духовенства і громадськості, інформує пресслужба ОДА.

Вшанування одного із головних символів суверенітету країни – Державного Прапора України – відбулося одночасно в усіх містах держави. Задля цього в усіх областях було споруджено флагштоки, щоб національні знамена замайоріли високо над усіма регіонами.

Висота флагштока на Івано-Франківщині сягає 50 метрів, розмір знамена – 8X12 м.

На урочистостях у музеї Бандери вручили сертифікат на придбання житла учасниці бойових дій – внутрішньо переміщеній особі Ользі Клименко.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.