На Коломийщині відтворили автентичний весільний костюм кінця 19-го – початку 20-го століття (фото)

Новини, Суспільство, Туризм

До Дня Незалежності України проєкт “Нація” підготував відтворений автентичний весільний костюм з Печеніжина на Коломийщині кінця 19-го – початку 20-го століття.

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Дзеркало Медіа.

У ньому взяли участь Іванка Червінська – наша краянка, етно-співачка та ведуча програми “Країни пісень” на UA:Суспільне мовлення, а також Андрій Поліщук, актор Київського академічного театру “Золоті ворота”.

– Мені особливо приємно було долучитися до цього проекту, адже я народилася в с. Печеніжин. І саме весілля, які я бачила з дитинства під супровід “латканок” і народних інструментів, закохав мене в українську музику і культуру загалом, – каже Іванка.

Проект націлений на збереження та відтворення старовинних автентичних костюмів. Зараз в майстерні Ксенії Малюкової їх налічується понад 150 з різних куточків України.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.