Українські рятувальники повернулися з гасіння пожеж у Греції

Новини, Суспільство, Туризм

16 серпня у Міжнародному аеропорту «Київ» приземлився спецрейс з Афін, яким повернулися додому українські вогнеборці, що брали участь у гасінні масштабних лісових пожеж на території Грецької Республіки.

Зведений загін ДСНС у складі 100 осіб зустріли Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, Голова ДСНС Микола Чечоткін, родини вогнеборців. Рятувальників привітали із поверненням та подякували їм за роботу, повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

«Завдяки вам імідж нашої країни, а разом з ним і нашої Служби збільшився в рази. Гасло «Слава Україні!» лунало як символ вдячності і перемоги над руйнівною стихією. Ви гідно представили свою Батьківщину і головне – вийшли з цієї битви живими та неушкодженими. Цього вам бажали і ваші рідні, і прості українці, які залишали теплі коментарі у соцмережах й молилися за ваше благополуччя. Я вам щиро дякую за вашу роботу, за вашу допомогу і врятовані домівки простих людей, які опинилися у полоні вогню», – сказав Микола Чечоткін.

Нагадаємо, від початку робіт зведеним загоном ДСНС ліквідовано окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 кв. метрів, врятовано 2 населених пункти Спатарі та Метохи, зокрема 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець, поблизу м. Каматріадес врятовано житловий будинок 2 господарські будівлі, 13 вуликів, 23 гектари оливкового та інжирного саду.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.