Сучасна залізниця: вперше за 20 років держава замовила 100 нових пасажирських вагонів

Економіка, Новини, Політика, Суспільство

Україна може бути серед перших країн, де запустять капсульні вагони. Для оновлення рухомого складу залізниці впровадять 3-річне планування держзамовлень. Про це заявив Олександр Кубраков, міністр інфраструктури.

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

«Вперше за 20 років держава замовила 100 нових пасажирських вагонів», – наголошує Олександр Кубраков.

Відомо, що вагони виробляє Крюківській завод, який, за словами Кубракова, успішно приватизований і є гігантом галузі.

«Таке виробництво здатне жити і розвиватися тільки за умов сталого попиту і хоча б середньострокового планування. Ми взяли на себе зобов’язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів»,  зазначив голова Міністерства інфраструктури.

Крім того, розглядають можливість випробувати новий формат капсульних вагонів, які комфортніші за плацкарт і класичне купе та вже починають завойовувати світ.

Кубраков зазначив, що нові повноваження Міністерства дозволяють звільнити залізницю від брухту і запустити новий виробничий цикл також і тисяч вантажних вагонів.

«Маючи підтримку усіх гілок влади, Офісу президента, міжнародних партнерів ми маємо врятувати залізницю від катастрофи і нарешті забезпечити країну сучасною залізницею»,  підкреслив Кубраков.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.