Британська королева адресувала лист прикарпатській письменниці (фото)

Новини, Політика, Суспільство, Туризм

Прикарпатська письменниця Ольга Деркачова отримала лист від королеви Великобританії Єлизавети ІІ. У ньому королева подякувала за висловлені співчуття з приводу смерті свого чоловіка принца Філіпа, розповіла Суспільному Ольга Деркачова, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ

Написати листа до Єлизавети ІІ Ольга Деркачова захотіла у квітні, коли дізналася про смерть принца Філіпа. За словами письменниці, вона просто мала бажання висловити свої щирі співчуття.

Британська королева адресувала листа прикарпатській письменниці

“Я вчилася в школі з поглибленим вивченням англійської мови, ну і, відповідно, чимала увага приділялася історії і літературі Великобританії. З того часу побувати в Англії було однією із моїх дитячих мрій, як і от просто написати листа королеві Великобританії. Потім ми виростаємо, а мрії залишаються десь глибоко в спогадах”, — розповідає Ольга Деркачова.

Лист королеві авторка написала від руки, адресу знайшла у відкритому доступі в Інтернеті. А от на відповідь не очікувала.

Британська королева адресувала листа прикарпатській письменниці
Ольга Деркачова

“Я отримала у відповідь листівку із словами вдячності за те, що висловила співчуття. Зрозуміло, що на відповідь не очікувала, просто це була якась така внутрішня потреба висловити співчуття людині, якою я захоплююся. Я була здивована, коли сьогодні відкрила поштову скриньку і побачила лист”, — говорить Ольга Деркачова.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.