Спортсмена з Прикарпаття та його тренера відзначено стипендіями Президента

Новини, Суспільство
Наприкінці минулого тижня Президент України Володимир Зеленський підписав УКАЗ №206/2021 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів». Прийнятий цей документ відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2019 року № 844.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на ДзеркалоМедіа.

Як повідомили в управлінні спорту облдержадміністрації, у числі відзначених є двоє представників Івано-Франківської області. Це – срібний призер чемпіонату Європи 2020 року серед молоді з боксу Василь Ткачук та його тренер Віктор Григоришак. Василю Ткачуку призначено стипендію у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, його тренеру – у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Додамо, що зазначений Указ набирає чинності з 1 червня 2021 року.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.