У “помаранчевій” зоні карантину залишилась одна область України

Здоров'я, Новини, Суспільство

Станом на 16 травня у “помаранчевій” зоні карантину перебуває лише одна область України – Черкаська.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Ця область нещодавно стала “помаранчевою”. До цього вона була у “жовтій” зоні. Решта областей України також “пожовтіли”. У цих регіонах у нормі все епідеміологічні показники, такі як рівень госпіталізації та охоплення тестування.

У Черкаській області за останні дні стрімко підвищився коефіцієнт виявлення випадків інфікування Covid-19. Станом на 15 травня цей коефіцієнт становив 20,7% при нормі меше 20%.

У “помаранчевій” зоні карантину заборонено: робота закладів, окрім готелів, планова госпіталізація хворих, прийом нових змін у дитячі табори. Також діють обмеження щодо кількості відвідувачів у спортзалах, фітнес-центрах, барах, ресторанах, розважальних закладах та ТРЦ.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.