Як школам святкувати останній дзвоник 2021 — МОН

Новини, Суспільство

Від чого залежить проведення останнього дзвоника та випускного вечора в школах, прокоментував начальник головного управління шкільної освіти Юрій Кононенко.

Шкільні свята можна провести лише з дотриманням вимог безпеки, наголошують у МОН.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на МОН.

Юрій Кононенко пояснив, що проведення останнього дзвоника та випускного вечора залежить від регіону і від дати, коли це планується.

За його словами, масові заходи в такому вигляді, як вони проводилися раніше, не можуть проводитися зараз. Тому школи повинні проявити креативність.

«Остаточне рішення приймає директор школи в залежності від тих обмежень, які будуть встановлені на той період в конкретному регіоні», — заявив Кононенко.

Згідно з карантинними обмеженнями, школи, які перебуватимуть на кінець навчального року у червоних зонах, не зможуть організувати останній дзвоник для учнів в очному режимі.

Минулого року через карантин школи проводили свято останнього дзвоника для учнів онлайн або окремо в кожному класі, без урочистої лінійки.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.