Франківщина ще на тиждень щонайменше буде “червона” зона – Марцінків

Здоров'я, Новини, Суспільство

Мер Івано-Франківська скликає позачергову сесію міської ради через продовження “червоної” зони.

Про це Руслан Марцінків написав на своїй сторінці в соцмережі, повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

“Прем’єр каже, що Франківщина виходить з червоної зони, Міністр Охорони Здоров’я теж, а на ділі ще на тиждень щонайменше буде червона зона, а я не вірю, що і через тиждень знімуть! Політика страшна річ особливо в руках діячів центральної влади! Чим бідніші люди – тим легше їх купити, маніпулювати, розділити! Страждають від цього дрібні підприємці і люди, але їм байдуже: великий олігархічний бізнес ніхто не закриє і їх це влаштовує, а якщо дуже треба, то можна зробити винятки з правил для своїх! І не треба спекулювати хворими, бо як допомагати медикам, то за рахунок місцевих бюджетів, а за Ковідний кошт своїм фірмам підряди! Вимагаємо зняти червону зону! В понеділок скликаю позачергову сесію Івано-Франківської міської ради на 12.00”,- написав мер.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.