Молодіжний театр “Silentium” планує співпрацю з чеським театром

Новини, Суспільство

Конкурс Face to Faith відбувається за підтримки програми «Креативна Європа».

Це одна з тисяч можливостей ЄС для України, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на сайт Калуської міської ради.

А також це можливість з допомогою перформативних практик дослідити питання віри у співпраці з однією з наступних організацій:

  • Фестиваль сучасного мистецтва ANTI з Фінляндії
  • Театр Pod Palmovkou з Чехії
  • Театр Gesher з Ізраїлю
  • Арт-центр «Фабрика Повидла» з України
  • Фестиваль Sommerblut з Німеччини
  • Teatro dei Venti з Італії
  • Театр Powszechny з Польщі

Незмінно те, що у заявників буде простір для репетицій, гонорар та прем’єрний показ. Вони також представлять свій проєкт в одному з інших міст-партнерів.

Молодіжний театр “Silentium” подав заявку на участь у відкритому конкурсі заявок Faith to Faith: створення перформативних проєктів від театру Pod Palmovkou з Чехії. Основною умовою конкурсу є представлення нової, ще не анонсованої вистави-перфомансу, наявність рекомендаційних листів та посилання на попередні роботи творчого колективу.

Робоча мова проєкту: англійська. Мовний супровід та заповнення аплікаційної заявки здійснила головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради Мар’яна Думенко спільно з діловодом палацу культури “Юність” Мартою Галкіною.

Довідка. Молодіжний театр «Silentium»  створений у березні 2018 р. Творчий склад театру базується на випускниках та студентах вишів, коледжів, старшокласниках та обдарованої молоді. Вік акторів 17 — 23 роки. Перша вистава: «Експеримент: Адам і Єва» за Марком Твеном, режисер — Дмитро Карачун, прем’єра — 06 травня 2018 р., в репертуарі  є вистави для дітей  та сімейного перегляду,  комедії та драми молодіжного спрямування.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.