Іноземці, які побували на Буковелі, могли завезти на Івано-Франківщину британський штам коронавірусу, – інфекціоніст

Новини, Суспільство, Туризм

Інфекціоніст радить тим, хто був на Буковелі не контактувати з іншими людьми.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на  OBOZREVATEL.

Поляки та британці, які побували на гірсько-лижному курорті “Буковель”, могли завезти на Івано-Франківщину британський штам коронавірусу.

Про це сказав лікар-інфекціоніст, викладач школи охорони здоров’я НАУКМА Володимир Курпіта, коментуючи зростання кількості інфікованих на коронавірус на Івано-Франківщині.

“Збільшення кількості хворих там – результат непродуманої політики щодо відкриття Буковелю, куди приїжджають не тільки українці, але і європейці. Там були поляки і британці, не виключено, що могли завезти туди нові штами вірусу, в тому числі і британський”, – відмітив лікар.

За його словами, поки що нові випадки захворюваності зростають не по всій Україні, а лише в окремих областях – Закарпатська, Івано-Франківська, Вінницька та в Києві.

“Оскільки у Буковелі були люди з різних областей – можна очікувати поширення інфекції далі. Буде чергове навантаження на систему охорони здоров’я і на медиків. Якщо ви чи хтось із ваших знайомих був в Буковелі – намагайтеся не контактувати з іншими людьми”, – доповнив Курпіта.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.