Стало відомо, кого на Прикарпатті першими вакцинуватимуть від COVID-19

Здоров'я, Новини, Суспільство

а Івано-Франківщині передбачено створити 19 або 21 мобільну бригаду, які проводитимуть об`їзд і робитимуть щеплення від COVID-19 певним категоріям населення.

Про це на брифінгу в облдержадміністрації повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Суспільне Карпати.

За його словами, під першу хвилю вакцинації підпадають медики, військовослужбовці та люди похилого віку. Він також наголосив, що вакцинальна кампанія не є примусовою.

“Ніхто нікого змушувати вакцинуватися не буде. Однак, я думаю, що це є доброю панацеєю від того, щоби при повторному інфікуванні організм адекватно відреагував на вірус. Вважаю, що вакцинація – це безпосередньо турбота про здоров’я своє, близьких та рідних”, – сказав головний санітарний лікар області.

Руслан Савчук каже, що вакцину в Україні очікують у другій половині лютого, але не відомо, якою вона буде.

“Я не беруся зараз судити, яка буде вакцина, бо це питання вирішується на рівні держави, але думаю, що вакцина буде ефективна. Перша кампанія вакцинації у світі має позитивний відгук”, – сказав Руслан Савчук.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.