“Має бути інвестиційна складова”: мер Івано-Франківська доручив підвищити квартплату

Економіка, Новини, Суспільство

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив чиновникам реалізувати у квартплаті принципі “інвестиційної складової” – це кошти, які будуть спрямовані на розвиток галузі. 

Про це Марцінків заявив на оперативній нараді 12 січня під час розгляду питань про стан експлуатації ліфтів в житловому фонді міста.

Мер визнав, що коштів у бюджеті на комунальну галузь бракує, і потрібно залучати гроші зі споживачів, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на  “Галку”. 

“Треба вертатися до старого і забутого, що було нормально. Коли ми мали у тарифі інвестиційну складову. Бо нічого не робиться у наших будинках. Хай це буде 5 гривень, 10 людина заплатить, але знає, що будуть якісь роботи зроблені, ліфт чи два в рік. Бо то ніби платимо гроші… Тому, будь ласка, подумайте, як це зробити. Оптимізуйте податки. Кошти мають бути для розвитку. Грошей в бюджеті немає. Треба думати, як повертатися до старого доброго ЖЕКу”, – сказав Марцінків.

Мер додав, що інвестиційна складова є в тарифі “Івано-Франківськводоекотехпрому”. І їм вдається поступово оновлювати свої мережі. Також Марцінків додав, що комунальні підприємства більш гнучкі, бо не залежать від прибутку і можуть оптимізовувати сплату податків.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.