Як батькам і школам отримати доступ до електронних журналів і щоденників (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Після успішного тестування електронних журналів та щоденників Міністерство освіти і науки розпочало безкоштовно поширювати сервіс серед шкіл, які ним ще не користувалися, повідомили на сайті МОН, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

За перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.

Відтепер батьки також зможуть отримати доступ до цих сервісів і даних про навчання своїх дітей.

У Міністерстві освіти наголосили, що ті школи, які вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними, повідомляє пресслужба відомства. Але потрібно створити їх зв’язок із системою АІКОМ, де будуть акумулюватись дані про успішність навчання всіх учнів.

«Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультації щодо підключення сервісу. Це лише перший крок до розширення функціональних можливостей системи АІКОМ», — зазначив заступник міністра освіти з питань цифровізації Артур Селецький.

 

Сервіс має дружній інтерфейс, через який організовано доступ до різних сторінок, зокрема:

    • дані про учнів;
    • розклад уроків;
    • списки відвідування;
    • домашні завдання тощо.

Ця інформація буде вноситися вчителями, але й батьки та учні за допомогою логіна й пароля зможуть отримати доступ до неї.

Зокрема, батьки онлайн в електронних щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні — отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.