Прикарпатські спортсмени привезли 3 золота із всеукраїнського чемпіонату з джиу-джитсу

Три золота завоювали прикарпатські спортсмени на всеукраїнському чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу Ukraine BJJ Pro Kropyvnytskyi 2020 Gi.

Про це Суспільному Карпати повідомив головний тренер клубу Віталій Стасів, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ .

Турнір тривав 26-27 грудня у Кропивницькому. У чемпіонаті змагалися понад 250 учасників. Честь Івано-Франківщини захищали 17 спортсменів: шестеро – з Верховини та 11 – з Івано-Франківська.

“В нас три перших місця. Золото чемпіонату завоювали Зіновій Листюк, Андрій Паращій та Станіслав Фесюк. Восьмеро прикарпатців зайняли друге місце та двоє – бронзові призери”, – каже Віталій Стасів.

Загалом, представники Прикарпаття завоювали друге командне місце.

“Наша команда з джиу-джитсу вважається однією з найсильніших в Україні. Це дуже хороший результат. Переможці отримали грошові сертифікати на суму 3,5 тисяч гривень кожен”, – додає тренер.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!