Менеджерку франківського телеканалу, яка вимагала хабарі, взяли під варту (фото)

Кримінал, Новини

Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу менеджерці філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківської регіональної дирекції «Карпати».

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського міського суду, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Фіртку.

У четвер, 3 грудня, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання, про застосування запобіжного заходу щодо мешканки міста Івано-Франківська, котру обґрунтовано підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

Судом було встановлено, що затриману 1 грудня 2020 року менеджерку філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», підозрюють у вимаганні та отримані від своїх підлеглих неправомірної грошової вигоди.

З матеріалів справи стало відомо, що вказана особа, вимагала від своїх двох підлеглих повернути їй частину нарахованих їм премій, на що потерпілі вимушено змушені були погодитись.

Після того, як 1 грудня 2020 року підозрювана отримала від своїх підлеглих кошти, у розмірі якому вона вимагала попередньо, її було затримано співробітниками правоохоронних органів.

У судовому засіданні сторона обвинувачення підтвердила наведені вище факти і просила суд застосувати, щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру грошової застави.

“Суд, вивчивши всі матеріали справи, та ознайомившись із наданими доказами ухвалив застосувати щодо підозрюваної жительки Івано-Франківська, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Також підтримуючи клопотання сторони обвинувачення Івано-Франківський міський суд призначив їй альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі сто сімдесять п’ять тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.