У Франківську в соціальному магазині викидають третину речей

Відео-новини, Новини, Суспільство

У Франківську співробітники соціального магазину викидають частину пожертвуваних вічей.

Про це розповіли в репортажі каналу 402, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Знай.

Повідомляється, що волонтери соціального магазину в Івано-Франківську викидають у сміття третину речей, які приносять жителі міста. Це відбувається тому, що деякі Франківчани приносять непридатні для використання речі.

Волонтери кажуть, що частина речей, які надходять до них знаходяться в жахливому стані. Буває люди приносять порвану і стерту взуття, брудний одяг з неприємним запахом і багато іншого.

Соціальний магазин в Івано-Франківську, кадр з репортажу каналу 402: YouTube

Речі в соціальному магазині призначені для людей, які не можуть навіть дозволити собі купити одяг в секонд-хенді, тому волонтери змушені викидати непридатний одяг.

“Бувають такі моменти, що людина не зв’язався з нами і зі страху зняв все, що зберігалося роками, і привіз. Коли людина приносить допомогу, то повинна розуміти, що несе одяг іншій людині, яка буде її носити” – говорить голова благодійної організації “Час добра і милосердя” Валерія Кушніренко.

Одяг в магазин приносять практично кожен день і волонтери не в змозі відразу проконтролювати якість речей. Тому вони звернулися до франківчан з проханням приносити відсортований та придатний для використання одяг.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.