Назарій Іванів, ймовірно, стане новим главою Івано-Франківської ОДА

Новини, Політика, Суспільство

Нещодавно обраний голова Брошнів-Осадської ОТГ, який вже встиг відмовитись від цієї посади, є головним претендентом на кабінет голови Івано-Франківської обласної адміністрації.

За інформацією Галицьких Грошей, саме на користь статусу глави ОДА, а не депутата обласної ради, Назарій Іванів відмовився від керівництва об’єднаною територіальною громадою, повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Його рішення викликало подив у громадськості. Експерти припускали, що у Іваніва відкрились набагато цікавіші перспективи, що змусили його відмовитись керувати успішною ОТГ.

Нагадаємо, що певний час тому фаворитами на вакантне місце називали керівника ДМС в області Сергія Саїва та заступника голови ОДА Василя Івасика. Проте у цей момент Назарій Іванів є головним претендентом на цю посаду.

Іванів обраний до Івано-Франківської обласної ради від політичної партії “Платформа громад”.

Додамо, що зараз обласну адміністрацію у статусі “т.в.о.” очолює Марія Савка.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.