Україна наполягає на перегляді Угоди про асоціацію з Євросоюзом – ОП

Економіка, Новини, Політика, Суспільство

Президент Володимир Зеленський намагається постійно підвищувати градус амбітності євроінтеграційних прагнень України.

Про це розповів генеральний директор Директорату з питань зовнішньої політики Офісу Президента Андрій Буквич під час виступу на форумі “Діалоги про реформи: шлях до Вільнюса”, передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

“Україна, Президент України постійно намагаються підвищувати градус амбітності наших євроінтеграційних бажань, того, що ми хочемо зробити”, – зазначив він.

Буквич, зокрема, нагадав, що Україна наполягає на перегляді Угоди про асоціацію, її оновленні.

“Перегляд Угоди про асоціацію – це, безперечно, наш дороговказ, у тому числі у проведенні реформ. Ми кажемо: ми хочемо оновити, ми бачимо нові реалії”, – зауважив представник ОП.

Він пояснив, що коли йдеться про оновлення Угоди, то мається на увазі не лише її торговельна частина, а й секторальні.

Буквич запевнив, що Президент, уряд, профільні віцепрем’єр-міністри та міністри налаштовані чітко виконувати Угоду про асоціацію і підтримувати євроінтеграцію України.

Як повідомляв Укрінформ, 6 жовтня в Брюсселі відбувся 22-й саміт Україна-ЄС.

Комітет асоціації Україна-ЄС на онлайн-засіданні 13 листопада обговорив підготовку і практичне наповнення Ради асоціації, яка запланована на грудень 2020 року.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.