НБУ радить банкам у неробочі дні зачиняти деякі відділення

Економіка, Новини
У НБУ радять банкам у неробочі дні зачиняти відділення, які незавантажені чи знаходяться у великих торгових центрах і будівлях, що закриті на час карантину вихідного дня. 
Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на голову Національного банку Кирило Шевченко у соцмережі,

“Національний банк не запроваджував жодних обмежень в роботі фінансових установ чи проведенні ними операцій. Можна без ускладнень отримати кошти з депозитів, взяти кредит, обміняти валюту, зняти готівку у банкоматі. Чергові відділення банків, які зазвичай працюють у вихідні дні, продовжують свою роботу та надають громадянам можливість користуватися банківськими послугами”, – зазначив Шевченко.

Проте він нагадав, що банки та їх клієнти мають дотримуватись усіх належних заходів безпеки.

По-перше, потрібно дотримуватися у всіх банківських відділеннях необхідних заходів безпеки: приймати відвідувачів лише у захисних масках, дотримуватися належної дистанції, проводити дезінфекцію.

По-друге, закривати ті відділення, які є сьогодні незавантаженими чи знаходяться у великих торгових центрах і будівлях, що закриті на час карантину. Це важливий превентивний захід проти поширення коронавірусу.

По-третє, у Нацбанку радять громадянам не відвідувати відділення без крайньої потреби та обирати онлайн канали обслуговування. Відвідування людних місць сьогодні наражає на ризик кожного українця. Керівник НБУ зазначив, що фінансові установи мають достатньо розвинуті цифрові сервіси, і можуть надавати послуги клієнтам в режимі онлайн. Не обов’язково відвідувати відділення, щоб здійснити комунальні платежі, застрахувати майно чи купити валюту.

Сьогодні, у Раді не вистачило голосів за пом’якшення карантину вихідного дня.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.