Прикарпатським школярам передадуть світловідбивні наліпки

Новини, Суспільство

Упродовж 9-15 листопада в Україні проводиться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху. Такі заходи в країні відбуваються щорічно. Їхньою метою є привернення уваги суспільства до проблем травматизму і смертності на дорогах, – а, найголовніше, пошуку ефективних шляхів їх подолання.

Про це пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

У рамках виконання обласної програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в області на 2018-2020 роки департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації придбано світловідбивні наліпки, які будуть передані для учнів початкових класів області.

«Переконані, що дані елементи є необхідними для всіх пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, – зазначив директор економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Сергій Подошва. – Їх використання нашими дітьми стане повчальним для всіх учасників дорожнього руху та спонукатиме відповідальніше поводитися на дорозі і дбати про свою безпеку та безпеку інших. Разом з тим, це сприятиме зменшенню аварійних ситуацій за участю дітей. Адже ми впевнені, що привчати суспільство до належного виконання Правил дорожнього руху необхідно зі шкільної парти».

Додамо, що всього придбано понад 60 тисяч наліпок різної форми та розміру. Сьогодні їх передали департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА для розповсюдження серед дітей області молодшого шкільного віку.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.