85 батьків у Франківську подали заяви, аби їхні діти навчались дистанційно

Новини, Суспільство

У Департаменті освіти і науки Івано-Франківської міської ради вже отримали 85 заяв від батьків, які хочуть, аби їхні діти опановували шкільну програму вдома. Такі прохання надійшли з десятка різних шкіл міста.

А це, кажуть освітяни, новий виклик для вчителів, бо в Україні немає нового положення про дистанційну форму навчання. А відповідно – і алгоритму оплати педагогам за понаднормову працю, про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ  з посиланням на Канал 402.

Якщо батьки не погоджуються на сімейну форму навчання, екстернат чи на педагогічний патронаж, які, окрім сімейного навчання, мають алгоритм оплати, а просто потребують дистанційного навчання того ж уроку окремо, то вчителі та керівники закладів освіти йдуть їм назустріч. На сьогодні багато вчителів благодійно, за своїм морально-етичним вихованням читають уроки для дітей, які перейшли на дистанційну форму навчання”, – говорить заступник директора міського департаменту освіти і науки Наталія Микула.

Нагадаємо, раніше Руслан Марцінків дав доручення директору Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігорю Максимчуку, аби для дітей, які залишатимуться вдома, було організовано дистанційне навчання.

Окрім того, на позачерговій сесії міської ради, яка відбувалась 15 вересня, було прийнято рішення, за яким передбачено, що батьки можуть звернутися із заявою про обрання дистанційної форми навчання і заклад має її забезпечити.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.