У лікарні Івано-Франківська передали обладнання для боротьби з COVID-19 (фото)

Здоров'я, Новини

Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Соса-Cola nередали обласним лікарням обладнання, необхідне для лікування пацієнтів з СOVID-19.

Зокрема, у лікарні Тернополя, Чернівців та Івано-Франківська було доставлено апарати штучної вентиляції легенів Skan Respiro Plus, які вкрай необхідні для пацієнтів з важкою формою перебігy коронавірусної інфекції. Також медичні заклади в Pівному, Ужгороді, Чернівцях, Iвано- Франківську та Тернополі отримали аналізатори електролітів Lab-Analyt- 910 Plus тa монітори пацієнта PG S50, інформує  Голос.if.ua з посиланням на Галка.
3 перших днів пандемії представники бізнесу активізували свої ресурси та допомагають у подоланні кризи. Об’єднавши зусилля ми можемо надати своечасну допомогу більшій кількості людей, які потребують нашої підтримки.

«Наша компанія є частиною громади і завжди робить усе можливе задля вирішення гострих питань. 3 початку пандемії ми почали надавати допомогу соціально незахищеним верствам населення та опорним лікарням. Ми раді, що передаемо лікарням необхідне обладнання для боротьби з Сovid-19», -повідомив Андрій Бублик, директор із 3в’язків з громадськістю та державними установами Кока-Кола Беверіджиз Україна.

У підсумку спільної ініціативи Товариства Червоного Хреста України та фундації Соса-Сola, шість ключових лікарень по всій Україні: Piвне, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль та Бровари, тепер забезпечені життево важливим обладнанням – це 3 апарати для штучної вентиляції легенів, 12 моніторів стану пацієнта, 5 аналізаторiв електролітів та газів крові, 1 аналізатор крові/pH/електролітів/метаболітів та 1 біоxімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний. Також спільно з Кока-Кола Беверіджиз Україна ми передали понад 100 000 пляшок води та напоїв для опорних лікарень, центрів крові та вразливих категорій населення по всій Україні.

«Разом зі стратегічним партнером Кока-Кола ми вже декілька місяців організовуємо niдтримку лікарням, які знаходяться на передовій боротьби з СOVID-19, як на національному так і на регіональному рівні. Наша спільна мета-допомогти медичним закладам у важкій боротьбі за людськіi життя в умовах спалаху пандемії»,-зазначив Максим Доценко, генеральний директор Товариства Червоного Хреста України.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.