Саакашвілі попив вина в Івано-Франківську і вказав на недостатки міста (фото)

Новини, Суспільство

Саакашвілі пофотографувався з мешканцями і погуляв вечірньою Стометрівкою.

Враженнями від перебування в Івано-Франківську Міхеіл поділився у пості на власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук, інформує Голос.if.ua
“Я дуже люблю Івано-Франківськ. У цьому місті завжди дуже багато молодіжної енергії, відкритості і по-особливому дуже теплі люди. Єдине що засмучує – те, що практично вся економіка міста побудована на заробітчанах. І це дуже сумно, бр Франківськ сам міг би бути центром багатьох речей. Тут є і бажання, і енергія, і багато дуже кваліфікованих людей, які вміють працювати і цінувати свою країну і місто. Кожен раз я повертаюся сюди з великим задоволенням.”, – написав Саакашвілі.
Також він розповів про свої пригоди в місті.
“Сьогодні тут зі мною трапилися дві цікаві історії. Ми сіли в одному з вуличних кафе і виявилося, що тут я був рівно чотири роки тому, а офіціантка пам’ятала, яке вино я тоді замовляв і запитала чи буду я пити сьогодні те ж сам. А ще одна з місцевих мешканок сьогодні наполегливо говорила зі мною англійською і коли я запитав, чому, вона була вкрай здивована тим, що я знаю українську”, – пише Міхеіл.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.