NASA запропонувало побудувати на Венері літаючі міста

Новини, Суспільство

Вчені NASA запропонували сценарій того, як людство може заснувати на Венері незвичайні літаючі міста-колонії, про це інформує Голос.if.ua з посиланням на cikavosti.

Ймовірно, в далекому минулому умови на Венері були схожі на земні. Однак за чотири мільярди років отруйна атмосфера настільки змінила вигляд і клімат Венери, що зараз вона гарячіша навіть від Меркурія — а той, нагадаємо, є найближчою до Сонця планетою.

Температура на Венері перевищує 460 градусів за Цельсієм через вулканічну активність і щільну, важку атмосферу, що містить вуглекислий газ. Однак над пеленою токсинів знаходиться частина атмосфери, все ще схожа на нашу — крім CO2, там багато кисню та азоту. Виходячи з цього, вчені припустили, що, в разі необхідності, людство могло б заснувати свої колонії не «на», але «над» Венерою.

Чи має це сенс? Що ж, певна логіка тут є. По-перше, якщо Венера і справді була «близнюком Землі», то глибше і детальне вивчення її особливостей допоможе вченим витягти безліч цінних відомостей про сценарії загибелі планети, який одного разу може розігратися і на Землі.

По-друге, Венера набагато ближче Марса, а тому доставити на неї фахівців і техніку буде простіше і дешевше. За словами Джеффрі Лендіса, інженера і вченого з Дослідницького центру Гленна NASA, «для створення літаючих колоній не потрібні будуть ні гелій, ні водень — гази в атмосфері самої планети зможуть підтримувати політ». При цьому, на самій планеті панує страшна спека, йдуть кислотні дощі і зовсім немає води. Так що майбутнім колоністам доведеться щодня ризикувати своїм життям, виконуючи навіть рутинну роботу.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.