На Прикарпатті відремонтували туристичний шлях

Новини, Суспільство

Укравтодор показав ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський – частина «Золотого кільця Карпат».

Автотраса є важливою для туристичної галузі Івано-Франківської області, пише Голос.if.ua з посиланням на пресслужбу відомства.

У рамках Великого Будівництва у 2020 році передбачено відремонтувати 35,6 км дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. На 28 км вже влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

Ремонт дороги ускладнювався складним рельєфом, зі спусками та підйомами, крутими поворотами, де важко було розвернутися потужній техніці.

Зате тепер можемо насолодитися комфортними подорожами звивистою дорогою, що веде до Кривопільського перевалу. А з іншого боку – до відомих курортів. Принади Карпат, чудове гірське повітря, краєвиди, та, звісно, відновлений автошлях додають настрою. Дорога примикає в с. Татарів до а/д Н-09 Мукачево – Львів, яка з’єднує Закарпаття із Івано-Франіквською та Львівською областями”, – йдеться у дописі.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.