Протест подіяв: жителям Дзвиняцької ОТГ відремонтують дві дороги

Новини, Суспільство

30 червня в Івано-Франківську перед адмінбудинком протестували жителі Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади, вимагаючи ремонту доріг “Креховичі – Дзвиняч” та “Росільна – Надвірна”. Їх почули.

Про це повідомляє Голос.if.ua з посиланням на Суспільне.

“Дороги настільки в критичному стані, що у нас одну людину з інсультом ледь довезли живою. Дякуємо Богу. Ні швидка, ні пожежна, ні таксі – всі відмовляються їхати до нас. Мало того, шляхи внаслідок паводка, який був 22-24-го червня, зазнали ще більшої руйнації”, – розповідає староста села Космач Ганна Вітюк.

Жінка зазначає, що жителі громади неодноразово зверталися до обласної адміністрації, писали листи, звернення. Спочатку чиновники обіцяли полагодити дороги до Великодня, потім – до першого липня. Сьогодні протестувальникам повідомили, що з першого липня почнуть ремонтувати дорогу “Росільна – Надвірна”, а “Дзвиняч – Креховичі” – за тиждень.

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Івасик обіцяв жителям Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади на дорогу “Росільна – Надвірна” спрямувати 1 млн 200 тис. грн.

На шлях “Креховичі – Дзвиняч” – п’ять мільйонів.

“Ми вважаємо, що несправедливо розподіляють кошти. Мала би бути комісія, оцінити стан дороги й тоді призначати суму. Але є мільйон 200, реалізуємо її, а тоді будемо звертатися знову”, – каже Ганна Вітюк.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.