В української армії проблеми з озброєнням – міністр оборони

Новини, Політика

За словами міністра оборони України Андрія Тарана, Збройним силам потрібна продумана програма розвитку озброєнь, а не безсистемна закупівля і “латання старих дірок”.

Українська армія недостатньо озброєна. Про це 11 березня заявив новий міністр оборони Андрій Таран, трансляцію подання якого проводив у Facebook Офіс президента України, інформує Голос.if.ua.
“Я вважаю, що в першу чергу армія має бути добре озброєна. Це питання, на жаль, на теперішній час є проблемним. Збройні сили потребують технологічної модернізації, переходу на сучасні системи озброєння з використанням новітніх технологій. Необхідна продумана програма розвитку озброєнь, а не безсистемна закупівля для латання старих дірок”, – сказав він.
Міністр вважає, що українські військові мають давати “таку відсіч, щоб в агресора пропадало навіть бажання випробувати міць” армії.
Верховна Рада призначила Тарана міністром оборони 4 березня. За подання, зроблене Зеленським, проголосувало 285 народних депутатів. Раніше міністром оборони був Андрій Загороднюк.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.