На міжбанку дорожчає долар

Здоров'я, Новини

На українському міжбанківському валютному ринку 25 лютого дорожчає американська валюта. За даними Finance.ua, станом на 13:30 котирування складали 24 гривні 53–55 копійок за долар, інформує  Голос.if.ua.

«Попит переважає пропозицію», – відзначають фахівці сайту «Мінфін», які називали першим чинником курсоутворення 25 лютого аукціон Міністерства фінансів з розміщення ОВДП.

«Якщо інвестори і Мінфін України «зійдуться» по прибутковості облігацій — пропозиція валюти 25 і 26 лютого збільшиться, і це спрацює на користь зміцнення гривні. Якщо не домовляться — тиск на гривню посилиться, тому що держава повинна розрахуватися з експортерами за відшкодуванням ПДВ», – вказували аналітики.

Національний банк України опівдні оприлюднив довідкове значення курсу 24 гривні 53 копійки за долар, це на три копійки більше за офіційний курс на 25 лютого.

У коридорі від 24,4 до 24,6 гривні за долар курс тримається вже понад два тижні, хоча ще на початку лютого котирування перевищували 25 гривень за долар.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.